Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: Views
it: Viste

en: Total
it: Totale

en: Separator
it: Separatore

en: Count
it: Numero

en: Sortable
it: Ordinabile

en: Align
it: Allinea

en: Total:
it: Totale:

en: Default order
it: Ordine predefinito

en: Column
it: Colonna

en: Default sort
it: Ordine predefinito

en: (empty)
it: (vuoto)

en: Hide empty column
it: Nascondere colonna vuota
