Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: Total
ja: 合計

en: Separator
ja: セパレーター

en: Count
ja: カウント

en: Range
ja: 範囲

en: Sortable
ja: 並び替え可能

en: Align
ja: 配置

en: Max
ja: 最大

en: Total:
ja: 合計:

en: Default order
ja: デフォルトの並び順

en: Column
ja: カラム

en: Default sort
ja: デフォルトの並び順

en: Min
ja: 最小

en: (empty)
ja: （空）

en: Hide empty column
ja: 空の列を隠す

en: Responsive
ja: レスポンシブ
