Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Separator
jv: Watesan

en: Count
jv: Jumlah

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Align
jv: Rata

en: Default order
jv: Préntah gawan

en: (empty)
jv: (kosong)
