Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: Count
km: រាប់

en: Default order
km: លំដាប់​លំនាំដើម

en: (empty)
km: (ទទេ)
