Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Field
ku: خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: Default order
ku: ڕێکخستنی بنەڕەتی

en: (empty)
ku: (بەتاڵ)
