Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Field
nn: Felt

en: Total:
nn: Sum:

en: Default order
nn: Standard rekkjefølgje

en: (empty)
nn: (tom)
