Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Field
pt: Campo

en: Separator
pt: Separador

en: Count
pt: Contar

en: Range
pt: Variação

en: Sortable
pt: Ordenável

en: Align
pt: Alinhamento

en: Max
pt: Máx

en: Default order
pt: Ordem padrão

en: Column
pt: Coluna

en: Default sort
pt: Ordenação padrão

en: Min
pt: Mínimo

en: (empty)
pt: (vazio)

en: Hide empty column
pt: Esconder coluna vazia

en: Responsive
pt: Responsivo
