Views Summarize (1.1.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Count
th: จำนวน

en: Total:
th: ทั้งหมด:

en: Default order
th: การจัดลำดับเริ่มต้น

en: (empty)
th: (ว่าง)
