Views System (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Core
bg: Ядро

en: Views
bg: Изгледи

en: Filename
bg: Име на файла

en: Visible
bg: Видим

en: System
bg: Система

en: Profile
bg: Профил

en: Screenshot
bg: Икона

en: Package
bg: Пакет

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Administration theme
bg: Административна тема
