Views System (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Views
ps: ليدنې

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Theme
ps: ویینه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: System
ps: سيستم

en: Info
ps: مالومات

en: About
ps: په اړه

en: Administration theme
ps: ویینه پازوالنه

en: Libraries
ps: کتابتونونه
