Views Taxonomy Term Name Depth (7.2.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Depth
et: Sügavus

en: Views
et: Vaated

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: Load default filter from term page
et: Lae vaikimisi filter termi lehelt

en: Multiple-value handling
et: Mitmikväärtuste käsitlemine

en: Use taxonomy term path
et: Kasuta taksonoomia termini teekonda
