Views Taxonomy Term Name Depth (7.2.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Depth
pl: Głębokość

en: Views
pl: Widoki

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
pl: Głębokość terminu odnosi się do jego miejsca w hierarchii terminów. Dla przykładu, jeśli mamy termin "owoc" i względem niego podrzędny termin "jabłko", a głębokość wynosi 1 (lub więcej), to wyszukanie terminu "owoc" spowoduje otrzymanie węzłów przypisanych zarówno do samego terminu "owoc", jak i do terminu "jabłko". W przypadku wartości ujemnej porządek ten zostaje odwrócony - wyszukanie terminu "jabłko" spowoduje uwzględnienie węzłów przypisanych do terminu "owoc", o ile głębokość wynosi -1 (lub mniej).

en: Limit terms by vocabulary
pl: Wybieraj terminy tylko z określonych słowników

en: Allow multiple values
pl: Zezwalaj na wielokrotne wartości

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
pl: Zaznaczenie tej opcji umożliwia użytkownikom wprowadzenie wielu wartości w formacie 1+2+3. Ze względu na ilość operacji JOIN, które byłyby wymagane, AND będzie trakowany jako OR w tym filtrze.

en: Load default filter from term page
pl: Załaduj domyślny filtr ze strony słownika

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
pl: Wyświetl zawartość jeżeli posiada wybrane terminy lub ich terminy podrzędne. Z powodu dodatkowej złożoności posiada mniej opcji niż wersja bez głębokości.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
pl: Wczytaj domyślny filtr ze strony węzła, pożądane dla bloków powiązanych kategorii

en: Multiple-value handling
pl: Obsługa wielu wartości

en: Filter to items that share all terms
pl: Filtruj do elementów, które współdzielą wszystkie pojęcia

en: Filter to items that share any term
pl: Filtruj do elementów, które współdzielą dowolny termin

en: Use taxonomy term path
pl: Użyj ścieżki terminu taksonomii
