Views Taxonomy Term Name Depth (7.3.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Depth
gl: Profundidade

en: Views
gl: Vistas

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Limit terms by vocabulary
gl: Limitar os termos por vocabulario

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: Load default filter from term page
gl: Cargar filtro predeterminado da páxina de térmo
