Views Taxonomy Term Name Depth (7.3.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Depth
nl: Diepte

en: Views
nl: Overzichten

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gemarkeerd zijn met termen in de hiërarchie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gemarkeerd zijn met 'appel' en 'fruit'. Wanneer het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gemarkeerd met 'fruit' als de diepte -1 is (of lager).

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
nl: Als dit geselecteerd is, kunnen gebruikers meerdere waarden invullen in de vorm van 1+2+3. In verband met het aantal JOIN's dat vereist zou zijn, wordt AND in combinatie met dit filter behandeld als OR.

en: Load default filter from term page
nl: Standaardfilter van de termpagina laden

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
nl: Inhoud weergeven als deze de geselecteerde taxonomietermen of onderliggende termen bevat. Als gevolg van toegenomen complexiteit zijn hier minder opties dan in de versies zonder 'diepte'.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
nl: Standaardfilter van de node-pagina laden, handig voor gerelateerde taxonomieblokken

en: Multiple-value handling
nl: Verwerking meervoudige waarden

en: Filter to items that share all terms
nl: Filter op items die alle termen delen

en: Filter to items that share any term
nl: Filter op items die een van de termen delen

en: Use taxonomy term path
nl: Taxonomieterm-pad gebruiken
