Views Taxonomy Term Name Depth (7.3.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Limit terms by vocabulary
sk: Limitovať výrazy podľa slovníka
