Views Taxonomy Term Name Depth (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: No name
bo: མིང་མེད

en: Allow multiple values
bo: ཐོབ་གྲངས་མང་པོ་སྤྱོད་ཆོག་པ

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྣམ་པ་འདིའི་ནང་དུ་1+2+3༼OR ལ་༽ ཡང་ན་༼AND ལ༽1,2,3 ཐོབ་གྲངས་དུ་མ་འཇུག་ཆོག JOIN སྦྲེལ་མཚམས་ཀྱི་གྲངས་ཚད་ཞིག་དགོས་མཁོ་ཡོད་པའི་རྐྱེན་གྱིས་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་འདིས་AND་དག་OR་ཇི་བཞིན་ལག་བསྟར་བྱེད་ངེས།

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
bo: ནང་དོན་ལ་བདམས་ཟིན་པའི་རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་དང་ཡང་ན་ཡན་ལག་ཐ་སྙད་ཡོད་ཚེ་ནང་དོན་དེ་མངོན་པ། ཟུང་འབྲེལ་གྱི་རྙོག་འཛིང་ཡོང་སྲིད་པས་གཏིང་ཚད་མེད་པའི་པར་གཞི་དང་བསྡུར་ན་འདི་ལ་གདམ་ཚན་ཉུང་།
