Views Templates (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: View name
fa: نام نما

en: Add view from template
fa: افزودن نما از قالب
