Views Templates (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Views
hi: द्रश्य

en: Add
hi: जोड़ें

en: View name
hi: द्रश्य नाम
