Views Templates (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: View name
cs: Název pohledu

en: Duplicate of @label
cs: Duplikovat @label
