Views Templates (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Name
cy: Enw

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View name
cy: Gweld enw
