Views Templates (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μοναδικό όνομα αναγνώσιμο από τη μηχανή για αυτό το View. Πρέπει να περιέχει μόνο πεζά γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: Add view from template
el: Προσθήκη view από πρότυπο

en: Duplicate of @label
el: Διπλότυπο του @label
