Views Templates (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: View name
ja: ビューの名前

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ja: このビュー固有のシステム内部名称。小文字の半角英数字と下線（_）のみを使用することができます。

en: Add view from template
ja: テンプレートからビューを追加

en: Duplicate of @label
ja: @labelの複製
