Views Templates (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: View name
sv: Namn på vyn

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sv: Ett unikt maskinläsbart namn för denna vy. Det får bara innehålla små bokstäver, siffror och understreck.

en: Add view from template
sv: Lägg till vy från mall

en: Duplicate of @label
sv: Dubblett av @label
