Views Templates (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: View name
ar: اسم الرؤية

en: Add view from template
ar: إضافة رؤية انطلاقا من قالب
