Views Templates (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: View name
eu: Erakutsi izena

en: Add view from template
eu: Fitxa eredutik bista gehitu
