Views Templates (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: View name
he: שם ההיבט

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
he: שם יחודי להיבט, קריא ע"י מחשב. יכול להכיל רק אותיות לועזיות קטנות, מספרים, וקו תחתי.

en: Add view from template
he: הוספת היבט מתבנית

en: Duplicate of @label
he: שכפול של @label
