Views TimelineJS integration (4.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Russian
gu: રશિયન

en: Hindi
gu: હિન્દી

en: Telugu
gu: તેલુગુ

en: Urdu
gu: ઉર્દુ
