Views TimelineJS integration (4.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (38 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Bulgarian
sr: бугарски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: Greek
sr: грчки

en: Hebrew
sr: хебрејски

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Slovak
sr: словачки

en: Turkish
sr: турски

en: Lithuanian
sr: литвански

en: Hindi
sr: хинду

en: Catalan
sr: каталонски

en: Afrikaans
sr: африканс

en: Belarusian
sr: белоруски

en: Esperanto
sr: есперанто

en: Estonian
sr: естонски

en: Basque
sr: баскијски

en: Irish
sr: ирски

en: Armenian
sr: јерменски

en: Georgian
sr: грузијски

en: Latvian
sr: летонски

en: Slovenian
sr: словеначки

en: Thai
sr: тајландски

en: Ukrainian
sr: украјински
