Views TimelineJS integration (4.0.1) - en to fi translation catalogue (60 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Arabic
fi: arabia

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Korean
fi: korea

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Bulgarian
fi: bulgaria

en: Czech
fi: tšekki

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: Finnish
fi: suomi

en: Greek
fi: kreikka

en: Hebrew
fi: heprea

en: Hungarian
fi: unkari

en: Indonesian
fi: indonesia

en: Polish
fi: puola

en: Romanian
fi: romania

en: Russian
fi: venäjä

en: Slovak
fi: slovakki

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Turkish
fi: turkki

en: Headline
fi: Otsikko

en: Lithuanian
fi: liettua

en: Hindi
fi: hindi

en: Catalan
fi: katalaani

en: Afrikaans
fi: afrikaans

en: Belarusian
fi: valko-venäjä

en: Esperanto
fi: esperanto

en: Estonian
fi: viro (eesti)

en: Basque
fi: baski (euskara)

en: Frisian
fi: friisi

en: Irish
fi: iiri

en: Galician
fi: galego

en: Armenian
fi: armenia

en: Icelandic
fi: islanti

en: Georgian
fi: georgia

en: Luxembourgish
fi: luxemburg

en: Latvian
fi: latvia (lätti)

en: Malay
fi: malaiji

en: Nepali
fi: nepali

en: Slovenian
fi: sloveeni

en: Tamil
fi: tamili

en: Telugu
fi: telugu

en: Thai
fi: thai

en: Tagalog
fi: tagalog

en: Ukrainian
fi: ukraina

en: Urdu
fi: urdu

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
