Views TimelineJS integration (4.0.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina
