Views TimelineJS integration (4.1.0) - en to nn translation catalogue (45 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: Language
nn: Språk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Arabic
nn: Arabisk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Japanese
nn: Japansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Text field
nn: Tekstfelt

en: Bulgarian
nn: Bulgarsk

en: Czech
nn: Tjekkisk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Finnish
nn: Finsk

en: Greek
nn: Gresk

en: Hebrew
nn: Hebraisk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Indonesian
nn: Indonesisk

en: Polish
nn: Polsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Slovak
nn: Slovakisk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Lithuanian
nn: Litauisk

en: Hindi
nn: Hindu

en: Catalan
nn: Catalansk

en: Belarusian
nn: Kviterussisk

en: Estonian
nn: Estisk

en: Basque
nn: Baskisk

en: Frisian
nn: Frisisk

en: Irish
nn: Irsk

en: Galician
nn: Galicisk

en: Armenian
nn: Armensk

en: Icelandic
nn: Islandsk

en: Georgian
nn: Georgisk

en: Luxembourgish
nn: Luxemburgsk

en: Latvian
nn: Lettisk

en: Malay
nn: Malaysisk

en: Nepali
nn: Nepalesisk

en: Slovenian
nn: Slovensk

en: Tamil
nn: Tamilsk

en: Ukrainian
nn: Ukrainsk
