Views TimelineJS integration (4.1.0) - en to sv translation catalogue (55 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Arabic
sv: Arabiska

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Text field
sv: Textfält

en: Bulgarian
sv: Bulgariska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: Greek
sv: Grekiska

en: Hebrew
sv: Hebreiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Indonesian
sv: Indonesiska

en: Norwegian
sv: Norska

en: Polish
sv: Polska

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovak
sv: Slovakiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Headline
sv: Rubrik

en: Lithuanian
sv: Litauiska

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Belarusian
sv: Vitryska

en: Estonian
sv: Estniska

en: Basque
sv: Baskiska

en: Frisian
sv: Frisiska

en: Irish
sv: Irländska

en: Galician
sv: Gaeliska

en: Armenian
sv: Armeniska

en: Icelandic
sv: Isländska

en: Georgian
sv: Georgiska

en: Luxembourgish
sv: Luxemburgiska

en: Latvian
sv: Lettiska

en: Malay
sv: Malaysiska

en: Slovenian
sv: Slovenska

en: Thai
sv: Thailändska

en: Ukrainian
sv: Ukrainska

en: Body text
sv: Brödtext

en: Field mappings
sv: Fältmappningar
