Views TimelineJS integration (4.1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: - None -
vi: - Không -

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Media
vi: Phương tiện

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Background color
vi: Màu nền

en: Chinese
vi: Trung Quốc

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: Background image
vi: Ảnh nền

en: Unique ID
vi: ID duy nhất
