Views TimelineJS integration (4.1.1) - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Bottom
gl: Botón

en: Media
gl: Medios

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Arabic
gl: Árabe

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Bulgarian
gl: Búlgaro

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: Greek
gl: Grego

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Hindi
gl: Hindú

en: Catalan
gl: Catalán

en: Belarusian
gl: Bielorruso

en: Estonian
gl: Estonio

en: Basque
gl: Vasco

en: Frisian
gl: Frisio

en: Irish
gl: Irlandés

en: Galician
gl: Galego

en: Armenian
gl: Armenio

en: Icelandic
gl: Islandés

en: Georgian
gl: Xeorxiano

en: Luxembourgish
gl: Luxemburgués

en: Latvian
gl: Letón

en: Malay
gl: Malayo

en: Nepali
gl: Nepalés

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Telugu
gl: Telugo

en: Thai
gl: Tailandés

en: Tagalog
gl: Tagalés

en: Ukrainian
gl: Ucraniano
