Views TimelineJS integration (4.1.1) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Bottom
lv: Apakša

en: Media
lv: Multivide

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Hindi
lv: Hindu

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Afrikaans
lv: Afrikāņu

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Basque
lv: Basku

en: Frisian
lv: Frīziešu

en: Irish
lv: Īru

en: Galician
lv: Galīciešu

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: Luxembourgish
lv: Luksemburgas

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Nepali
lv: Nepāla

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Thai
lv: Tai

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu
