Views TimelineJS integration (4.2.1) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: - None -
cs: - Nic -

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Media
cs: Média

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Text field
cs: Textové pole

en: Bulgarian
cs: Bulharsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: Greek
cs: Řecky

en: Hebrew
cs: Hebrejsky

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Catalan
cs: Katalánsky

en: Belarusian
cs: Bělorusky

en: Estonian
cs: Estonsky

en: Irish
cs: Irsky

en: Armenian
cs: Arménsky

en: Icelandic
cs: Islandsky

en: Luxembourgish
cs: Lucembursky

en: Latvian
cs: Litevsky

en: Slovenian
cs: Slovinsky

en: Thai
cs: Thajsky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky
