Views TimelineJS integration (4.2.1) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Media
ka: მედია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Arabic
ka: არაბული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Bulgarian
ka: ბულგარული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Hebrew
ka: ებრაული

en: Hungarian
ka: უნგრული
