Views TimelineJS integration (4.2.2) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Language
fy: Taal

en: - None -
fy: - Gjint -

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: Dutch
fy: Nederlânsk

en: Frisian
fy: Frysk
