Views TimelineJS integration (8.x-3.0-beta2) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: - None -
af: - Geen -

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: Greek
af: Grieks

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Portuguese
af: Portugees

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Hindi
af: Hindies

en: Catalan
af: Katalaans

en: Belarusian
af: Belarussies

en: Estonian
af: Estonies

en: Basque
af: Baskees

en: Frisian
af: Frisiaans

en: Irish
af: Iers

en: Galician
af: Galisies

en: Armenian
af: Armenies

en: Icelandic
af: Yslands

en: Georgian
af: Georgiaans

en: Luxembourgish
af: Luxemburgies

en: Latvian
af: Latviaans

en: Malay
af: Maleisies

en: Nepali
af: Nepaliaans

en: Slovenian
af: Sloveniaans

en: Tamil
af: Tamilaans

en: Ukrainian
af: Ukrainees
