Views TimelineJS integration (8.x-3.0-beta2) - en to eu translation catalogue (52 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Views
eu: Bistak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Arabic
eu: Arabiera

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: Greek
eu: Greziera

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Lithuanian
eu: Lituaniera

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Catalan
eu: Kataluniera

en: Belarusian
eu: Bielorrusiera

en: Esperanto
eu: Esperantoa

en: Estonian
eu: Estoniera

en: Basque
eu: Euskera

en: Frisian
eu: Frisiera

en: Irish
eu: Gaelera, Irlandakoa

en: Galician
eu: Galiziera

en: Armenian
eu: Armeniera

en: Icelandic
eu: Islandiera

en: Georgian
eu: Georgiera

en: Luxembourgish
eu: Luxenburgera

en: Latvian
eu: Letoniera

en: Malay
eu: Malaysiera

en: Nepali
eu: Nepalera

en: Slovenian
eu: Esloveniera

en: Tamil
eu: Tamilera

en: Telugu
eu: Teluguera

en: Thai
eu: Thaiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera
