Views TimelineJS integration (8.x-3.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: - None -
ug: يوق

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Media
ug: مېدىيا
