Views TimelineJS integration (8.x-3.1) - en to is translation catalogue (48 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Arabic
is: Arabíska

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Japanese
is: Japanska

en: Korean
is: Kóreska

en: Text field
is: Textareitur

en: Bulgarian
is: Búlgarska

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: Greek
is: Gríska

en: Hebrew
is: Hebreska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Indonesian
is: Indonesíska

en: Polish
is: Pólska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Slovak
is: Slóvenska

en: Swedish
is: Sænska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Lithuanian
is: Litháenska

en: Catalan
is: Katalónska

en: Belarusian
is: Hvítrússneska

en: Estonian
is: Eistlenska

en: Irish
is: Írska

en: Galician
is: Galíska

en: Armenian
is: Armenska

en: Icelandic
is: Íslenska

en: Georgian
is: Georgíska

en: Latvian
is: Lettneska

en: Nepali
is: Nepalska

en: Slovenian
is: Slóvakíska

en: Tamil
is: Tamílska

en: Thai
is: Tælenska

en: Ukrainian
is: Úkraníska
