Views TimelineJS integration (8.x-3.2) - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Media
hy: Մեդիա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Bulgarian
hy: Բուլղարերեն

en: Czech
hy: Չեխերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: Greek
hy: Հունարեն

en: Hebrew
hy: Հրեաերեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Indonesian
hy: Ինդոնեզերեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Slovak
hy: Սլովակերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Lithuanian
hy: Լիտվերեն

en: Hindi
hy: Հինդի

en: Catalan
hy: Քաթալան

en: Afrikaans
hy: Աֆրիկաանս

en: Belarusian
hy: Բելառուսերեն

en: Esperanto
hy: Էսպերանտո

en: Estonian
hy: Էստոներեն

en: Basque
hy: Բասկերեն

en: Irish
hy: Իռլանդերեն

en: Galician
hy: գալիսերեն

en: Armenian
hy: Հայերեն

en: Icelandic
hy: Իսլանդերեն

en: Georgian
hy: Վրացերեն

en: Latvian
hy: լատվիերեն

en: Nepali
hy: Նեպալերեն

en: Slovenian
hy: սլովեներեն

en: Tamil
hy: թամիլերեն

en: Telugu
hy: տելուգու

en: Thai
hy: թայերեն

en: Ukrainian
hy: Ուկրաիներեն

en: Urdu
hy: ուրդու
