Views TimelineJS integration (8.x-3.2) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Background color
jv: Warna Background

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Text field
jv: Field tèks

en: Bulgarian
jv: Bulgaria

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Greek
jv: Yunani

en: Hebrew
jv: Israél

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Indonesian
jv: Basa Indonesia

en: Russian
jv: Russia

en: Slovak
jv: Slowakia

en: Swedish
jv: Swedia

en: Lithuanian
jv: Lithuania

en: Catalan
jv: Katalunya

en: Thai
jv: Thailand
