Views Tools (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan
