Views Tools (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау
