Views Tools (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ
