Views Tools (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें
