Views Tools (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել
