Views Tools (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー
